Vzhľadom na lokalizáciu partnerov školských výletov je súťaž určená najmä základným a stredným školám žilinského kraja. Ak vám ale nevadí trocha cestovania, môžete sa do súťaže zapojiť aj z iných „končín“ Slovenska.

  • Do žrebovania sa môže zapojiť každá trieda*, ktorá si objedná aspoň 15 ks publikácií edície Nová generácia a Slohy pre všetkých v ľubovoľnej kombinácii (t.j. stačí napríklad objednať 15 matematík alebo 8 matematík a 7 slovenčín). Za každých 15 ks publikácií získavate 1 poukaz do žrebovania (ak teda objednáte napríklad 15 matematík a 15 slovenčín, ste v „osudí“ 2 krát a teoreticky môžete ísť aj na dva výlety 🙂 )
    * dodatočne sa môžu zapojiť aj triedy, ktoré si už publikácie v školskom roku 2017-2018 objednali a splnili podmienku 15 ks publikácii. Týchto klientov budeme aj individuálne kontaktovať.
  • Pri objednávke publikácií uveďte v objednávkovom formulári triedu, ktorá sa hlási do súťaže. Ak objednávate napríklad 30 ks publikácií, môžete uviesť jednu triedu 2 krát, prípadne 2 triedy („8.A, 8.A“ resp. „8.A, 9.A“…)
  • Súťaž trvá od 5. februára do 30. apríla 2018 (posledný termín na zaslanie objednávky).
  • Žrebovanie sa uskutoční v prvý májový týždeň, termín a spôsob bude upresnený na našich webových stránkach skolmedia.sk
  • Termín výletu si dohodne víťazná trieda s príslušným partnerom súťaže (kempom), navrhované termíny sú uvedené v ďalších bodoch pri jednotlivých kempoch. Spravidla sa jedná o poskytnutie ubytovania (bez dopravy a stravy) pre triedu cca 30 žiakov + 2 pedagógov na dve noci (napr. štvrtok – piatok – sobota) v mesiacoch máj – jún, resp. september 2018.

PARTNERI ŠKOLSKÝCH VÝLETOV:

Autocamping Trusalovápredstavenie, web stránka

Kemp Tília Gäceľpredstavenie, web stránka

Autokemping Oravicepredstavenie, web stránka