PARTNER PROJEKTU „ŠKOLSKÝ VÝLET“

AUTOCAMPING TRUSALOVÁ

038 53 TURANY, SLOVENSKO


+421/43/4292636 – recepcia 1.6.-15.9.
+421 915 321 061 – 16.9.- 31.5.

E-mail – trusalova@gmail.com

Prevádzka autocampingu – 1.6.-15.9.

 

Adresa kempu / ubytovacieho zariadenia:
Autocamping Trusalová, Trusalová, 038 53 Turany

Termín (rozsah termínov – presný sa určí po dohode s víťaznou triedou):
od 18.5. 2018 do 21.6.2018 alebo
od 3.9. 2018 do 16.9.2018

Stručný popis ubytovania:
Kemp sa nachádza v južnej časti pohoria Krivánska Malá Fatra, ubytovanie je zabezpečené v zrubových chatkách s chladničkou a elektrickým vykurovaním. Ubytovanie je možné aj na trávnatých plochách v karavanoch a stanoch. Pre ubytovaných sú k dispozícii spoločné hygienické zariadenia so sprchami.

Poskytnuté služby:
dve kuchynky, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, krytá terasa, volejbalové ihrisko s možnosťou hrať aj futbal, stoly na stolný tenis, obrie šachy, trávnaté plochy na rôzne aktivity, tri ohniská s posedením. Stravovanie je možné vlastné v kempe, alebo v zariadení pri kempe (cca 20 m).


VITAJTE V TURCI

Pre tých, ktorí hľadajú nielen oddych, ale aj adrenalín a nové zážitky, je Turiec dobrým tipom. Môže sa pochváliť nielen svojou prírodou, ale aj slávnou minulosťou. Dnes je Turiec malebným regiónom, kde nájdete dostatok možností na aktívny oddych, rekreáciu a iné aktivity, ale aj historické pamiatky a termálne pramene. Prijmite naše pozvanie a navštívte kraj, ktorý nie nadarmo prirovnávajú k rozkvitnutej záhradke.

Ponúkame Vám na vykonávanie Vašich aktivít (športové, kultúrne, spoločenské a súkromné akcie, súťaže, zrazy, semináre, školenia, rekreácie a pod.) naše ubytovacie kapacity zariadenia v retro-štýle Auto-Camping Trusalová.

Auto-camping Trusalová o celkovej rozlohe 40 000 m² sa nachádza v nadmorskej výške 498 m na priestranných trávnatých plochách so skupinami ihličnatých a listnatých stromov. Cez kemp pretekajú dva potôčiky s dvoma vodopádmi. Situovaný je v južnej časti pohoria Krivánska Malá Fatra na katastrálnom území mesta Turany.

Ponúkame ubytovanie v dvoj-, troj-, a štvorlôžkových zrubových chatkách s chladničkou a elektrickým vykurovaním s kapacitou pre 133 osôb. Ubytovanie je možné aj na trávnatých plochách pre cca 120 karavanov a stanov, ktoré sú vybavené elektrickými prípojkami. Pre ubytovaných sú k dispozícii spoločné hygienické zariadenia so sprchami, samostatné pre mužov a pre ženy ( aj solárny ohrev vody, teplá voda nie je časovo limitovaná), dve kuchynky, práčovňa, žehliareň, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom(satelit), krytá terasa, pripojenie na internet (obmedzené len v okruhu recepcie), volejbalové ihrisko s možnosťou hrať aj futbal, detské ihrisko, stoly na stolný tenis, obrie šachy, ruské kolky, trávnaté plochy na rôzne aktivity, priestory na uskladnenie vodáckych lodí, člnov, bicyklov a pod.. V kempe sú k dispozícii aj tri ohniská s posedením. Stravovanie je možné vlastné, v zariadení pri kempe (cca 20 m) alebo v blízkom motoreste (cca 700 m). Parkovanie vozidiel priamo v areáli kempu pri ubytovacích kapacitách. Kemp je držiteľom certifikátu „VITAJTE CYKLISTI“. V ankete KEMP ROKU 2017 českého portálu DOKEMPU.CZ sa Autocamping Trusalová umiestnil v rámci Česka, Moravy a Slovenska v TOP 25 a na Slovensku na 2. mieste.

Informácie o akciách a rôznych aktivitách priamo v kempe. Prevádzka kempu: 1.6. – 15.9.

Po dohode je možné zabezpečiť ubytovanie pre skupiny aj od polovice mája a do polovice októbra.

Informácie o ATC-Trusalová a o Turci aj na:

Kontakty a objednávky:

Počas sezóny od 1.6 do 15.9.
Tel. +421 / 43 / 429 26 36 recepcia, trusalova@gmail.com

Mimo sezóny od 16.9. do 31.5.
mob. + 421 915 321 061 , trusalova@gmail.com