PARTNER PROJEKTU „ŠKOLSKÝ VÝLET“

Autokemping ORAVICE*

☎ 0910 785 878
mail: recepcia@camporavice.sk
web: 
www.atcoravice.szm.com

 

Adresa kempu / ubytovacieho zariadenia:

AUTOKEMPING ORAVICE
Oravice 240
027 12 Oravice – Vitanová
GPS: 49.29867, 19.745924

Termín (rozsah termínov – presný sa určí po dohode s víťaznou triedou):
od 18.5. 2018 do 21.6.2018 alebo
od 3.9. 2018 do 16.9.2018

Stručný popis ubytovania:
Kemp sa nachádza v prekrásnom prostredí Západných Tatier-Oravíc, ubytovanie je zabezpečené v bungalovoch s chladničkou, kuchynkou a elektrickým vykurovaním. Ubytovanie je možné aj na trávnatých plochách v karavanoch a stanoch. V každom vchode sú sociálne zariadenia s WC a sprcha.

Poskytnuté služby:
Trávnaté plochy na rôzne aktivity, ohniská s posedením. Dva altánky, hojdačky. Stravovanie je možné vlastné v kempe, alebo v zariadení Chata Oravice pri kempe (cca 50 m). 


AUTOKEMPING ORAVICE*

www.atcoravice.szm.com

( ☎ 0910 785 878, mail: recepcia@camporavice.sk )

AUTOKEMPING ORAVICE* ponúka ubytovanie v bungalovoch, stanovanie a kempovanie na trávnatej ploche s možnosťou elektrickej prípojky.

K dispozícii sú sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, ohniská. Priamo v kempe je pizzéria s bohatým výberom kvalitných domácich jedál.

Kemp sa nachádza v prekrásnom prostredí Západných Tatier – Oravíc. V letnej sezóne sú tu široké možnosti nenáročnej i vysokohorskej turistiky, ale aj cykloturistiky po vyznačených chodníkoch. Malebné sú zákutia dolín Tichá, Juráňova, Bobrovecká, Suchá a Mihulčia, s mnohými roklinami a bystrinami.

Oravice sú obkolesené Západnými Tatrami – vápencová dominanta Osobitá (1686 m n.m.), Skorušinskými vrchmi a Oravskou Magurou (1232 m n.m.). Množstvo zveri, rýb a flóry umožňuje poľovačku, rybolov, zber húb a lesných plodov. Chladná a vlhká klíma vyhovuje zimným športom.

Nachádzajú sa tu bežecké zimné trate, lyžiarske vleky a sedačková lanovka priamo v Oraviciach i v 24 km vzdialených Roháčoch – Spálenej, kde je súvislá snehová pokrývka zabezpečovaná aj mechanickým zasnežovaním. Neopakovateľné chvíle pohody a oddychu umocňuje možnosť celoročného kúpania v termálnom kúpalisku MEANDERPARK.